حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره فروشگاه درمان بازار

گروه درمان بازار در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد  باارائه دهنده خدمات تخصصی بازرگانی کالا و تجهیزات پزشکی و طبی، انواع تجهیزات مصرفی پزشکی، کالای پزشکی خانگی،شرو ع به کار کرده که در زمینه های مذکور در سراسر کشور آماده خدمات می باشد.
درمان بازار در راستای افزایش دانش کاربران، سهولت تصمیم گیری، خرید و دسترسی آنان به کلیه نیازهای پزشکی و درمانی، اقدام به طراحی و توسعه پرتال الکترونیک darmanbazar نموده است. تامین مطمئن، سریع و اقتصادی نیاز کاربران با بالاترین کیفیت کالائی و خدماتی از اولویتهای درمان بازار میباشند. فراهم نمودن پرتال الکترونیکی و سیستم سفارشگیری تلفنی (برای کاربرانی که با این روش ارتباطی راحتترند) در راستای تامین هرچه راحت تر و موثرتر اهداف ما و نیاز کاربران بوده اند.
محصولات در سه گروه اصلی شامل تجهیزات پزشکی خانگی و تجهیزات پزشکی پیشرفته و ابزار سلامت  (صندلی ماساژور -تخت تراپی و تسویه آب و … مصرف خانگی و کالاهای مصرفی عرضه شده اند. شایان ذکر است در هر دسته از کالا ها، درمان بازار تنها معتبرترین برندها و بالاترین کیفیت ها از میان کالاهای موجود در بازار ایران را عرضه می نماید. امیدواریم گامی موثر در راستای افزایش دانش و خدمت رسانی به جامعه برداریم.
موضوع فعالیت درمان بازار: تحلیل و فروش آنلاین تجهیزات پزشکی و درمانی

X