حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

boncare

boncare

Boncare یک شرکت حرفه ای است که در طراحی و توسعه انواع انواع محصولات های بهداشتی درمانی فعالیت می کند. تمام محصولات ما تولید کننده و جمع آوری شده توسط دفتر مرکزی چین در کارخانه های ژجیانگ Boncare بهداشت و درمان تجهیزات شرکت با مسئولیت محدود. این کارخانه در شهر لانکسی، استان ژجیانگ واقع شده است که ۷۰ کیلومتر از فرودگاه یوو، ۲۷۰ کیلومتر از بندر نیوگو است. شرکت ما همیشه بر روی آخرین تکنولوژی متمرکز شده و توجه زیادی به تحقیق و توسعه دارد. ما یک تیم حرفه ای طراحی و توسعه داریم ما می توانیم پیشرفته ترین محصولات ماساژ با توجه به نیازهای بازار . ما مطمئن هستیم که محصولات ما همیشه مشتریان ما را برآورده می کند. هدف ما تولید بهترین محصولات با بهترین کیفیت و همچنین رقابتی ترین قیمت ها است. مد و فن آوری پیشرفته عوامل کلیدی در محصولات ما هستند.

 

 

boncare

 

هدف شرکت ما ‘ایجاد زندگی تکنولوژی مدرن’ است و برای ‘فناوری، سلامت و زندگی’ کار می کند. ما صمیمانه خواهان همکاری با شما هستیم تا یک آینده زیبا داشته باشیم. گروه BONCARE بریتانیا متخصص در طراحی و طراحی محصولات مختلف ماساژ می باشد که همه آنها توسط دفتر مرکزی چین  BONCARE LTD تهیه و ساخته می شوند. شرکت ما در شهرستان لاکسی، استان ژجیانگ واقع شده است. شرکت ما توانایی جمع آوری و جمع آوری بیش از ۳۰،۰۰۰ مجموعه صندلی های ماساژ. تمام محصولات توسط CB، CE و ROHS گواهی شده اند و تمام محصولات اختراع شده اند.

 

boncare

 

۹۰٪ از محصولات خارج از کشور صادر می شود.سلامتی مسئله ای است که مردم امروزه در مورد آن بیشتر نگران می شوند، هر کس می خواهد یک سبک زندگی سالم را در نظر بگیرد. محصولات از Boncare به دلیل سبک های راحت و غنی آنها بسیار کاربر پسند هستند. آنها برای ارتقای سلامت و روح مردم طراحی شده اند. به همین دلیل است که محصولات از Boncare محبوبیت فراوانی نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار خارجی نیز دارد.Boncare یک تولید کننده حرفه ای چینی و صادر کننده با تجربه است که یک صندلی ماساژ تجاری دوام برای خانه، آپارتمان، رستوران، مرکز خرید و مکان های عمومی را با قیمت مقرون به صرفه فراهم می کند.صندلی ماساژ Boncare  چرم است که محیط زیست دوستانه، با دوام و به بدن ما آسیب نمی رساند.

X