حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ایا صندلی ماساژور واقعا ارزش خرید دارد

ایا صندلی ماساژور واقعا ارزش خرید دارد

 

ما سخت تلاش می کنیم تا زندگی خود و عزیزانمان را بهبود ببخشیم، بنابراین مهم است که پاداش هر سرمایه گذاری را که می توانیم، از زمان ما، پول و یا انرژی ما، در نظر بگیریم. همانطور که بسیاری از افراد به خرید صندلی ماساژ نگاه می کنند، از خود می پرسند که آیا برای خرید ارزش دارد. ارزش یک راه حل مربوط به مسئله فردی است که حل می کند، بنابراین اجازه دهیم چند مورد مختلف را بررسی کنیم.

 

 

ماساژ برای از بین بردن اسیب ها

این که آیا شما یک ورزشکار هستید یا یک جادوگر معمولی، آسیب های جسمی می تواند کیفیت زندگی و میزان پول در حساب بانکی شما را کاهش دهد. کار گمشده و بازدیدکنندهای متعدد دکتر به عنوان هزینه غیر منتظره به حساب می آیند و شما می توانید روزهای تعطیلات خود را برای مهلت هایی که هیچ چیز آرامش بخش نیستند، بیابید. حتی با بیمه درمانی، زمان از دست رفته از کار می تواند به شما صدها یا حتی هزاران دلار هزینه کند. اگر آسیب شما نیاز به ماساژ درمانی داشته باشد، این نیز به معنی مصرف چند ساعت در هفته برای بازدید از یک درمانگر است که احتمالا فقط در طول ساعات کاری استاندارد شما در دسترس خواهد بود.

 

ماساژ برای تسکین استرس

پاسخ های استرس ما در واقع یک ابزار بقای اولیه است که معمولا به عنوان پاسخ «مبارزه یا پرواز» ما شناخته می شود. هنگامی که ما هر نوع موقعیت بالقوه مضر را می بینیم، بدن ما یک واکنش شیمیایی را افزایش می دهد که ضربان قلب ما را افزایش می دهد و عضلات ما را تشدید می کند. ما از لحاظ جسمی آمادگی خود را برای پاسخگویی به تهدیدی برای رفاه ما آماده می کنیم. دوزهای کوچکی از استرس میتواند به ما اجازه دهد که تمرکز و عملکرد ما را افزایش دهد، اما استرس بلند مدت، بدن ما را تحت فشار قرار میدهد که در واقع میتواند مضر باشد. فکر می کنید سردرد تنش، درد های بدن، بثورات پوستی، ریزش مو و بی خوابی. روش زندگی مدرن ما با استرس زیادی را به ما عرضه می کند، اما ما از این پاسخ فیزیکی برای اجرای، مبارزه یا استفاده از انرژی دیگر استفاده نمی کنیم. بدن ما آدرنالین را از طریق سیستم های ما پمپ می کند و خود را به عنوان فشار فیزیکی نشان می دهد. از همان مشکلات ناشی از کارهای از دست رفته که ما در مثال قبلی ذکر کردیم، به خاطر تأثیرات این بیماری ها بر کیفیت زندگی، توجه داشته باشیم. بله، شما کار را از دست داده اید. اما مهمتر از همه، شما زندگی را از دست می دهید. شما با بچه های خود از زمان بازی لذت بردن از دوچرخه سواری آخر هفته خود را از دست می دهید و هر روز بیدار می شوید و انرژی می دهید. برخی از عوامل استرس زا را می توان اجتناب کرد، اما بعضی دیگر می توانند پس از وقوع اتفاق، کنترل شوند. این است که در آن مدیتیشن، ورزش، و ماساژ می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند. آرامش ذهن شما به شما کمک می کند تا استرس را کنترل کنید و تنش در ماهیچه های خود را از طریق تمرین و ماساژ تسکین دهید تا بتوانید از اضطراب احساسی، جسمی و ذهنی خود را نجات دهید.

 

 

 

مراقبت از خود: آیا ارزش دارد؟

 

هنگام خرید از هر نوع، شما همیشه باید در نظر بگیرید که آیا محصول / خدمات به ارزش قیمت است. اما شما همچنین باید اثر طولانی مدت سرمایه گذاری خود را در نظر بگیرید. بعضی افراد آن را به چالش کشیدن انگیزه خود را برای رانندگی به کار هر روز، اما ما این کار را انجام می دهند، زیرا ما می دانیم که این اجازه خواهد داد که ما چیزی ارزشمند ایجاد، در توسعه شخصی و ارائه برای خانواده های ما. واژه هایی مانند ‘سرمایه گذاری’ می تواند باعث شود ما احساس کنیم که ما در جلسه کسب و کار شرکت می کنیم، اما سرمایه گذاری در سلامت ما می تواند مانع اجتناب از اتاق بیمارستان و لذت بردن از خارج از منزل شود. و یک زندگی بهتر، طولانی تر، بیشتر تحقق می یابد با قیمت تلقی نمی شود.

حسین ملک زاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X