حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ماساژ سه بعدی چیست ؟

ماساژ سه بعدی چیست؟

این نوآوری هیجان انگیز است که در بسیاری از صندلی های جدید ماساژ برجسته شده است! تکنولوژی ماساژ سه بعدی نوع جدیدی از غلتک است که اجازه می دهد تا سر رولرها از مسیر ۸ تا ۱۰ سانتی متر اضافی (بسته به سازنده) به منظور جلوگیری از ماساژ خود به مکان هایی که معمولا توسط صندلی ماساژ شما غفلت می شود به عنوان گردن بالا و منطقه شانه بالا.
۳D تکنولوژی ماساژ ۳D مزایای دیگری دارد! از آنجا که می توان از مسیر عبور کرد، به ماساژ اجازه می دهد ماساژ فوق العاده عمیق به بافت که به طور سنتی برای صندلی ماساژ قابل دسترسی نیست، که می تواند تجربه ماساژ خود را به روش های مختلفی بهبود دهد:

این اجازه می دهد تا شما را به یک عمیق تر ماساژ بسیار شدید، که حداکثر استفاده از ماساژ و آرامش را از آن دریافت خواهید کرد.
تکنولوژی ۳D قابل تنظیم است! به این معنی که شما می توانید میزان خروج از سر ماساژ را کنترل کنید، که به شما امکان کنترل بیشتری بر ماساژ را که از صندلی ماساژ شما دریافت می کنید، کنترل می کند.

 

ماساژ سه بغدی
ماساژ سه بغدی

همانطور که قبلا ذکر شد، تکنولوژی ماساژ ۳D نیز به شما اجازه می دهد ماساژ در مناطقی که قبلا بدون آن رفته اید، اکنون می توانید ماساژ بافت عمیق خود را به این مناطق گسترش دهید و باعث افزایش احساس آرامش و جوان سازی از ماساژ شما می شود

X